SEKTÖRLER

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Çelik sektörü kapsamında sac ve kutu profil gibi yapı malzemeleri başta olmak üzere tüm ürün kategorilerinde en yenilikçi ürünleri bir araya getirdik..

Demir Sektörü

Demir-çelik sektörü, yüksek üretim ile ağır sanayinin en önemli sektörüdür. Birçok sektöre hammadde ve yapı malzemeleri sağlayan çelik sektörü;

çelik levha, kutu profil, paslanmaz çelik levha ve diğer ürünlerin üretim ve satışına odaklanmaktadır. Türkiye'de ve dünyada demir sektörünün pazar büyüklüğü milyarlarca doları aşıyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çelik endüstrisi, otomotiv endüstrisi, inşaat ve diğer alanlara yüksek oranda ürün sağlamakta ve medeniyetin ilerlemesinde önemli bir rol oynamıştır. Madenlerde işlenen demiri çeşitli şekillerde cevher haline getirmeyi hedefleyen demir endüstrisi, çelik endüstrisine de yüksek oranda hammadde sağlamaktadır.

Çelik Sektörü

Çelik sektörü, endüstriyel çelik üretimini yeni bir düzeye çıkararak farklı taleplere yanıt olarak çelik üretimine başlamıştır.

Demir-çelik endüstrisinde, farklı alaşımlar ve kimyasal formüller kullanılarak ham demir cevherinden çıkarılan cevher çeşitli şekillerde işlenir ve tasarlanır. Bu doğrultuda çeliğin kullanımı yaygınlaştırılabilir ve çok kapsamlı bir endüstride kullanılabilir. Başta ağır sanayi olmak üzere inşaat ve inşaat, otomobil ve benzeri alanlarda çeliğe olan talep artmaktadır. Bu doğrultuda ESN Demir Çelik Yapı olarak çelik sektörünün önemli bir katılımcısı olarak sektörün üretim ve dağıtım standartlarının iyileştirilmesine büyük önem veriyoruz.

İnşaat Sektörü

Türkiye’de piyasa hacmi ve büyüme oranı en büyük endüstrilerden olan inşaat sektörü,

Edirne’den Kars’a şehirleşme ve yapılaşmaya yönelik projeler üretmektedir. İnşaat sektörü, demir ve çelik sektörleri ile iç içe geçmiş olan bir alandır. Bu alanlardan sürekli olarak hammadde tedarik eden inşaat firmaları özellikle demir sac levhalar, paslanmaz sac modelleri ve kutu, dikdörtgen profil gibi ürünlere ihtiyaç duyarlar. Yapıların ve şehirlerin yaşam standartlarını arttırmayı amaç edinen inşaat sektörü firmaları sayesinde endüstrinin piyasa hacmi günden güne büyümeye devam etmektedir.

 

Demirsepeti ailesi olarak; demir çelik satışını dijital ortama taşımanın öncülerindeniz. Farklı konseptimizle Türkiye’nin her yerindeki çözüm ortaklarımızla büyümeye devam ediyoruz.

© 2021 Demirsepeti Tüm Hakları Saklıdır.

İletişim

Bizi Takip Edin