Trapez Sac Fiyatları

Trapez Sac Fiyatları

Trapez paneller boyalı veya boyasız olabilir. Ayrıca bu sistemler farklı kalınlık ve formlarda üretilebilmekte ve trapez levha fiyatları bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Yalıtımsız tek kat arasında veya iki yamuk arasında yalıtım olarak kullanılan trapez panellerin fiyatını inceleyebilirsiniz. Çatı altı için su geçirmez taşıyıcı olarak kullanılan trapez plakaların fiyatını inceleyebilirsiniz. Bu sistemler nakliye kolaylığı ve pratik montajı ile bilinir ve farklı yapı malzemeleri ile kullanılabilir. Trapez levhalar, basınç dayanımı ve korozyon direnci nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler çekme dayanımını artırırken, beton ise basınç dayanımını artırmaktadır. Trapez levha çatı çerçeve sistemi ile birleşerek yangın dayanımı yüksek çelik ve beton kombinasyonunu sağlamaktadır. Beton ve çelik arasında mükemmel kompozit bütünlük sağlayan trapez sac fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Trapez Saç Fiyatları

Trapez saç fiyatları olarakta gördüğümüz yoğun kullanıma sahip olan bu saclara firmamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz, ESN Metal trapez saç fiyatlarında en uygun ve en hızlı ürünü tedarik edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Trapez Sac Uygulama Alanları

Çatı ve cephede sıklıkla uygulanan bu sistemler. Ayrıca;

1-Sanayi Yapılarında,
2-Askeri Yapılarda,
3-Sosyal Yapılarda,
4-Zirai Yapılarda,
5-Spor Tesislerinde,
6-Şantiye Binalarında
7-Alışveriş Merkezlerinde Sıklıkla Kullanılır.

Bu sistemlerde 1000 mm'lik 6 diyagonal ağ kullanılır. Dış duvarlarda ve yüksek eğimli çatılarda kaplama olarak kullanılabilecek şekilde üretilebilir. Türkiye'nin en kaliteli trapez levhalarını üretiyoruz. Trapez sac fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluşumuzdan bu yana faaliyetlerimizi her zaman kalite temelinde sürdürdük. Firmamız fabrika ve konut çatıları imalatına devam etmektedir. İzolasyon alanında sizlere destek olmaya devam ediyor. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyor, kaliteli malzeme ve uygun fiyatları bir araya getiriyoruz. Bugüne kadar yüzlerce fabrika, şantiye, konut ve resmi kuruma başarı ile malzeme temin ettik. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Trapez sac uygulama alanında üretici ve tedarikçilerimizin desteği ile büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Yalıtım ve çatı kaplama alanlarının gelişimini takip ederek ihtiyacınız olan tüm ürünleri bu adres üzerinden temin edebiliriz.

Trapez plaka dizisindeki Demirsepeti

Sadece profesyonellerle çalışır ve size alanında uzman bir ekip getirir. Bu nedenle bir temsilci ile görüştüğünüzde trapez sac gibi talep ettiğiniz ürün hakkında net bilgi alabilir, karar verme sürecinizde destek alabilirsiniz. Bu nedenle çelik sektörünün en önemli markalarından biriyiz ve plaka veya benzeri ürünler satın alarak vakit kaybetmeden yetkili ile iletişime geçebilirsiniz. Şimdi arayıp bilgi almaya ne dersiniz?

trapez parça nedir?

Günümüzde alüminyumdan yapılmış trapez levhaların boyalı veya boyasız birçok uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca ağırlıklı olarak duvar ve çatı uygulamalarında yalıtım malzemelerinin döşenmesi için kullanılan, isteğe göre farklı form ve kalınlıklarda trapez paneller üretmekteyiz. Bu aşamada birden çok kat veya tek kat arasında veya iki yamuk arasında yalıtımın olmadığı uygulamalarda da tercih edilmektedir. Öte yandan trapez sac fiyatları da her zaman merak konusu olmuştur.

Trapez Sac ile Neler Yapılabilir?

Her şeyden önce trapez levha, günümüz yapı teknolojisinde farklı yapı malzemelerinin birleşimidir. Bu noktada montajı oldukça pratik olan levhaların kolaylıkla taşınabileceğine dikkat edilmelidir. Kompozit yapılarda çelik ve beton bir arada kullanıldığı için çok güzel ürünler ortaya çıkıyor. Ayrıca korozyona dayanıklı beton, dünya genelinde çelikle birlikte sıklıkla kullanılmaktadır ve beton kompozitler ve çelik yapılarda esnekliğe sahiptir. Bu nedenle ortaya çıkan kompozit yapının genel özelliklerini değiştirmeden yangından korunma sağlanabilir.

Trapez paneller, çelik yapıların maliyetini önemli ölçüde azaltarak yüksek yapısal verimlilik ve güzel görünüm sağlar. Teras çatılarda genellikle tek katlı trapezler kullanılır. Ancak şekilleri bükme özelliğine sahip metal plakaların da kemerli çatılar için daha uygun olduğu unutulmamalıdır. Tüm bu durumlardan dolayı farklı formlarda üretilen trapez levha fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Trapez Sac Fiyat Listesi